Search
Close this search box.

تفاوت را تجربه کنید

Elekta امکان دسترسی به راه حل های متنوع و فراگیر، نوآوری و تعهد را برای شما به ارمغان می آورد.

راه حل های فراگیر

نوآوری

تعهد

راه حل های فراگیر

ارائه‌دهنده راه‌حل‌های پرتودرمانی اختصاصی و جامع که امکان شخصی‌سازی مراقبت از سرطان را در تمام روش‌های درمانی برای بیماران فراهم می‌کند.

“در الکتا، ما معتقدیم که به مشتریان خود باز بودن، انعطاف پذیری و انتخاب را ارائه می دهیم. ما راه‌حل‌های خود را برای کار در بین فروشندگان و پلتفرم‌ها طراحی کرده‌ایم، در حالی که یک تجربه گردش کار یکپارچه ارائه می‌کنیم، و به پزشکان قدرت می‌دهیم تا رویکردهایی را اتخاذ کنند که برای آنها، بیماران و کلینیک‌هایشان مناسب است.”

Maurits Wolleswinkel، مدیر ارشد تولید Elekta

نوآوری

ما با هم مرزهای پرتودرمانی دقیق را پشت سر می گذاریم.

پشتوانه سابقه بی‌رقیب در نوآوری، کارهای پیشگامانه، ما را به غلبه بر برخی از بزرگترین چالش‌ها در تاریخ مراقبت از سرطان سوق داده است.

“از روزهای اولیه، بیش از 50 سال پیش، فرهنگ نوآوری ما را به جلو سوق داده است. از رادیوسرجری گاما نایف با حداقل تهاجمی بودن و دقت بسیار بالا – که نحوه برخورد پزشکان با اهداف داخل جمجمه ای را تغییر داد – تا ادغام پرتو و MRI در Elekta Unity. ما در تلاش هستیم تا افق پرتودرمانی دقیق را گسترش دهیم و این کار را با همکاری جامعه مشتری و شرکای خود انجام دهیم. این امر به بیماران این امکان را می دهد که به تفکر پیشرفته دسترسی داشته باشند و در عین حال فرصت هایی را برای ایفای نقش کلیدی در توسعه محصول فراهم می کند.”

لری لکسل، بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره الکتا

تعهد

رابطه ما فراتر از تحویل یک محصول است و با تعهد به مشارکت تعریف می شود.

ما در هر مرحله با شما کار می کنیم و دانش را انتقال می دهیم و مشکلات را با هم حل می کنیم. وقتی بخشی از اکوسیستم الکتا می شوید، چیزی بیش از یک مشتری خواهید بود. شما در مرکز یک شبکه جهانی متشکل از صدها متخصص نشسته اید که همه دانش، بینش و بهترین شیوه ها را به اشتراک می گذارند. شما به یک جامعه بالینی جهانی متصل هستید، جایی که می توانید برای پیشبرد مرزهای علم و پزشکی همکاری کنید. با متحد شدن با متخصصان برجسته پرتوشناسی، انکولوژی پزشکی و جراحی در جهان، ما به درک و بهینه سازی اثربخشی درمان های ترکیبی می پردازیم.

“آینده انکولوژی و پرتودرمانی، با همکاری مشخص خواهد شد. الکتا تلاش می کند تا باهوش ترین و با تجربه ترین ذهن ها را گرد هم آورد و آنها را قادر می سازد تا به عنوان یک جامعه جهانی با یکدیگر همکاری کنند. ما واقعاً معتقدیم که با هم می توانیم به کسانی که با سرطان دست و پنجه نرم می کنند امید را به ارمغان بیاوریم.”

گوستاف سالفورد، رئیس و مدیر عامل شرکت Elekta

آزادی انتخاب واقعی را تجربه کنید

Stereotactic Radiosurgery

Neurosurgery

Brachytherapy

Treatment Management

Oncology Software