Search
Close this search box.

®Synergy platform

اطمینان به یک سیستم ساده و قابل اعتماد، پایه ای برای رشد آینده شما

دستگاه Synergy platform یک دستگاه basic است که دارای لایسنس لازم برای درمانهای 3D conformal وIMRT می باشد. این دستگاه همچنین مجهز به الکترونیک پرتال ایمیجینگ می باشد.
در حال حاضر حدود 90% بیماران در ایران با تکنیک 3D Conformal درمان می شوند و البته اخیرا درمان با تکنیکIMRT نیز مورد تایید شرکت های بیمه قرار گرفته و تعداد معدودی از مراکز که دستگاه شتابدهنده با قابلیت انجام این درمان را دارند از این تکنیک هم استفاده می کنند.
قابلیت منحصر به فرد این دستگاه، آپگرید پلکانی آن است که به دلیل مشترک بودن هد دستگاه های شتابدهنده الکتا، تنها با افزودن قطعات و آپشن های مورد نظر و همچنین آپگرید نرم افزاری می توان آن را به مدل Infinity و Versa HD ارتقا داد.

فناوری اثبات شده برای همه، در همه جا

ما Synergy Platform را به عنوان یک راه حل پرتودرمانی ساده و در دسترس طراحی کرده ایم و این همان چیزی است که درمان ساده یا پیچیده را برای همه و در همه جا فراهم می کند.
در الکتا، ما به ارائه راه حل رادیوتراپی که ارتقاپذیر باشد اعتقاد داریم. بنابراین ما Synergy Platform را برای نیازهای در حال رشد بالینی، با فناوری‌هایی که می‌توانند از شما برای ارائه رژیم‌های درمانی ساده یا پیچیده پشتیبانی کنند، طراحی کرده‌ایم،

بررسی اجمالی سیستم

۱- مگنترون
۲- تفنگ الکترونی
۳- موجبر شتاب دهنده
۴- میدان مغناطیسی خم

۵-هدف تنگستنی / پنجره الکترون
۶- موازی ساز اولیه
۷- اتاقک یونش
۸- موازی ساز تیغه ای

دیگر محصولات رادیوتراپی